iPhone 7 İçin Hızlı Şarj Özelliği Gelecek Mi?

Apple’ın en başarılı akıllı telefon serilerinden biri olarak gösterilen yeni seri iPhone 7 akıllı telefonların çıkışına artık çok kısa bir süre kaldığı düşünülüyor. Özellikle Apple’ın Eylül ayı içerisinde bir etkinlik daha düzenleyecek olması yeni seri akıllı telefonlarında bu etkinlikle beraber ortaya çıkacağı görüşüne de neden olmaya başlamıştı. Yakın zamanda satışına başlanacak olan iPhone 7 akıllı telefonların ne derece başarı elde edeceği de merak konusu oldu. Zira akıllı telefonlar arasında en çok kullanılan ve son akıllı telefon serilerinde de yer alan birçok yeni özelliğin henüz iPhone 7 telefonlarda yer alıp almayacağı da merak konusu oldu. Bu konuda ise her geçen gün yeni bir detay daha ortaya çıkıyor.

Hızlı Şarj Desteği Gelebilir

Bu alanda ortaya atılan iddiaların ve yeni çıkan görsellerin genelde iPhone 7 tasarımıyla ilgili olmaya başlamıştı. iPhone 7 tasarımıyla ilgili yapılan paylaşımlar ve gelen bilgilerden sonra artık yavaş yavaş telefonun teknik detayları konusunda da yeni bilgiler gelmeye başladı. Bu noktada Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone 7 üzerinde kullanacağı yeni teknolojilerden birisinin de şarj tipi olacağı iddia ediliyor. Artık operatör telefonlarında bile yer alan hızlı şarj özelliğinin iPhone 7 üzerinde oluş olmayacağı kafaları karıştırdı.

Yeni Bağlantı Türü

iPhone 7 için büyük oranda hızlı şarj özelliğinin de sunulacağı düşünülmekte. Fakat henüz kanıtlanmamış olan bu özelliğin ne gibi bir değişikliğe neden olacağı da bilinmiyor. Zira değişen kulaklık girişleri ve benzeri değişikliklerle beraber hızlı şarj özelliğinin de kullanılacak olması iPhone 7’nin şarj bölümünün de değişebileceğini de ortaya koyuyor. Bu noktada nasıl bir değişiklik ile karşı karşıya kalacağımızı görmek için mutlaka iPhone 7 tanıtımını da beklemek gerekiyor. Henüz tanıtım konusunda da net bir tarih olmaması şuan için tüm bunları sadece iddia olarak göz önüne çıkartıyor. Hızlı şarj ve benzeri yeni teknoloji desteklerinin olup olmadığını da tanıtımla beraber öğrenmiş olacağız.

Popüler Haberler

İlgili Haberler