iPhone 7 İçin En Net Görsel Geldi

Apple’ın akıllı telefon bombası olarak gösterilen ürünü iPhone 7 için geri sayım artık iyiden iyiye hızlanmaya başladı. Eylül ayı içerisinde resmi olarak tüm özellikleriyle tanıtılacağı düşünülen iPhone 7 için sürekli olarak sızıntı haberleri de gelmeye devam ediyor. Daha önce özellikle tasarım konusunda birçok detayı sızdırılan iPhone 7 için yavaş yavaş teknik detaylarda ortaya çıkmaya başlamıştı. Son dönemde en çok merak edilen teknik detaylar konusunda da bir bir sızıntı haberleri gelmeye başlayınca iPhone 7 için ana özelliklerde belli olmaya başladı. Çift kamera, kulaklık girişinin değiştirilmesi, akıllı temas derken son olarak iPhone 7 için en net görsellerden biri daha sızdırıldı.

Tasarımda Çok Fazla Değişiklik Yok

iPhone 7 için sızdırılmış en net görsellerden biri olarak gösterilen yeni görselin ilk defa tamamen kasa yapısını ortaya koyan bir görsel olarak adlandırıldığını da belirtelim. Fakat iPhone 7 olduğu iddia edilen bu görselle beraber Apple’ın eleştiriler almaya başladığını da belirtelim. Zira iPhone 7’ye ait olduğu belirtilen bu görsel gerçekse eğer Apple’ın bir önceki seri olan iPhone 6’ya göre kasa ve tasarım konusunda pek fazla değişikliği adım atmadığı görüntüleniyor. Yapılan paylaşım ne kadar gerçek henüz bilinmiyor fakat söz konusu görselin tasarım konusunda eleştiri alacağı kesin.

Daha Büyük Kamera Sensörü Dikkat Çekiyor

Yayınlanan görselde ise dikkat çeken bazı detaylarda yok değil. Öncelikle kamera sensörü konusunda Apple’ın çok daha büyük bir seçim yaptığını söyleyebiliriz. Zira kamera teknoloji konusunda da çok daha büyük bir sensör seçilmesi kamera özellikleri konusunda da yeni çözümler sunulacağını da kanıtlıyor. Fakat bunun yanında çift kamera seçeneğinin iPhone 7 üzerinde değil de iPhone 7 Pro üzerinde olacağı da konuşuluyor. Yeni sızdırılan görselde de bu durumu net bir şekilde görebiliyoruz. Tüm bu detayların ise ancak ve ancak Apple tarafından yapılacak olan tanıtımla ortaya çıkacağını bir kez daha belirtelim. Zira kaynaklar ne kadar güvenilir olursa olsun tam anlamıyla belirtilen özelliklerin iPhone 7 üzerinde yer alacağını söylemek yanlış olur.

Popüler Haberler

İlgili Haberler