iPhone 6SE Ortaya Çıktı

Apple’ın akıllı telefon serisinin sonuncusu olarak gösterilen iPhone 7 akıllı telefonların uzun süreden beridir konuşulan telefonlar arasında ilk sırada yer aldığını söylemek gerekiyor. Özellikle telefon hakkında sürekli olarak yeni bilgiler verilmesi ve telefon için sürekli olarak yeni bazı detay haberlerin yapılması iPhone 7’nin epey ir konuşulmasına da neden olmaya başlamıştı. Resmi tanıtım konusunda henüz net bir tarih açıklaması yapılmasa da büyük oranda 16 Eylül tarihinde tanıtılması beklenen yeni seri akıllı telefon iPhone 7’nin uzun süredir konuşulması ve merakla beklenmesine karşın Apple’ın her hangi bir açıklama yapmadığını da belirtmek gerekiyor. Zira son gelen haberle bakacak olursak Apple aslında kullanıcılara bazı sürprizler sunacak.

Tanıtımda iPhone 6SE Ortaya Çıkabilir

Bu noktada Apple’ın akıllı telefonları için iPhone 7 tanıtımını yaparken kullanıcılara bazı yenilikler sunacağı da düşünülüyor. Zira son gelen haberlerle beraber Apple’ın başka bir seriyi de test etmeye başladığı da ortaya çıktı. iPhone 6SE olarak test edilen yeni modelin ise test uygulamasının sayfasında ortaya çıktığını da belirtelim. Test bölümünde yer alan verilere göre iPhone 7’den oldukça farklı olan modelin performans konusunda da epey olumlu sonuçlar sunacağı da düşünülüyor. Fakat bununla beraber bir kez daha henüz Apple tarafından bir açıklama gelmediğini de belirtelim.

iPhone 6SE Özellikleri Merak Konusu

iPhone 6SE adı verilen yeni bir modelin de ortaya çıkmasıyla beraber gözler bir kez daha Apple’a çevrildi. Bu Sonbahar aylarında en çok konuşulacak olan firmalardan biri olarak düşünülen Apple’ın yeni modellerinin de bir bir ortaya çıkmasıyla beraber akıllı telefon devinin tanıtımında hangi modellere yer vereceği de merak konusu olarak gösteriliyor. Zira söz konusu tanıtımda iPhone 6SE’nin tanıtılacağı ve iPhone 7 tanıtımının yapılmayacağı da iddia ediliyor. Bunun dışında iPhone 7 tanıtımının yapılıp iPhone 6SE tanıtımının yapılmayacağı iddiaları da ortalarda dolaşmaya başladı. Son olarak her iki modelinde aynı tanıtımda kullanıcıların karşısına çıkacağının da düşünüldüğünü belirtelim. Tüm bunlarla beraber Apple’ın nasıl bir yol izleyeceği şuan için merak konusu.

Popüler Haberler

İlgili Haberler