iPhone 6 ve iPhone 6S İkincil Ekran Getiren Kılıf!

Teknolojinin yükselen trendlerine bir yenisi daha ekleniyor. Çift ses kanalları, çift çekirdekli işlemciler, çift kameralar ve son olarak çift ekranlı telefonlar! Son zamanlarda Rus kökenli bir firma tarafından YotaPhone adlı seri cihazları ortaya çıkmıştı! Bu cihazlarda dikkat çeken ve işlevsellik olarak oldukça üst seviyede bir özellik bulunuyordu. Bu cihazların normal bir telefondan ayıran özelliği, arkasında da ince bir ekranın bulunması! Yani arka kapağın boş durmasını istemeyen firma, YotaPhone serisi cihazlarının arka kapağına ince bir ekran yerleştirerek bu bölgede harikalar yaratacak bir avantaj sağlamışlardı!

Tam olarak ön ekran ile aynı işlevselliğe sahip olmayan bu ekran, size cihazın sunabildiği özelliklerle beraber bazı bildirimleri ve kullanışlı widgetleri burada görüntülemenize izin veriyordu. Bu yenilik ile birçok büyük akıllı telefon üreticisinin ilgisini çeken YotaPhone serisi cihazlar, bazı firmalara fikir olarak ön ayak olmuşa benziyor. Çünkü artık bu teknolojinin bir benzeri Apple cihazlarında da mevcut!

d3ccf00d1ef8a49d0d0c13d7b08fe3e98d9fa1b8

popSLATE 2 Kılıfı ile İkincil Ekrana Sahip Olun!

Eğer bir Apple kullanıcısıysanız ve bu özelliği sevdiyseniz, cihazınıza bunu modifikasyon şeklinde eklemeniz mümkün! İkincil ekran her ne kadar güzel görünse de bazı durumlarda ihtiyaç fazlası bir özellik olarak da görülmesi mümkün bir özellik olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bu yüzden istediğiniz zaman bu özelliği kullanabileceğiniz ve istediğiniz zaman, o zarif Apple IPhone kasasına geri dönebileceğiniz popSLATE 2 adlı kılıf tam size göre!

popSLATE 2 tarafından IPhone cihazlarına özel olarak geliştirilen bu kılıf, cihazınızın ikincil ekranı olacak ve ayrıca dışarıdan gelen darbelere karşıda önemli bir koruma görevi üstlenecek bir ürün. Bu ikincil ekran kılıfı, şuan sadece IPhone 6 ve IPhone 6S ile IPhone 6 Plus ve IPhone 6S Plus cihazları için üretileceği açıklanmış bulunuyor.

Bu kılıf ile beraber +9 saat kullanım süresi ilave eden popSLATE 2 ürün, 4.7 inç boyutlarında bir ikincil ekrana sahip olacağı yönünde bir açıklama mevcut. Bu sayede hem şarjınızı azaltmayacak hem de telefonunuzun şarjının boyutunu uzatacak bir kılıfa sahip olabilirsiniz. Tahmin edilen popSLATE 2 fiyatı ise 99 dolar ile 129 dolar arasında olması planlanıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler