iPad Pro İçin Mekanik Klavyeli Kılıf Üretildi

Apple iPad Pro modeli yeni bir ürünle daha gündeme geliyor. Özellikle teknolojik aksesuarlar ve oyuncu ürünleriyle bilinen Razer firması tarafından Apple iPad Pro modeline özel olarak yeni bir ürün geliştirildi.

Razer firmasının faaliyetleri göz önüne alındığında firmanın genel olarak oyuncu donanımları ağırlıklı olarak ürün geliştirdiği görülürken mobil cihazların da oyunlarla daha iç içe olmasını amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda Apple iPad Pro modeli için yeni klavyeli kılıfın üretildiği görülüyor.

Razer Mechanical Case adı verilen bu kılıf üretiminde kullanılan malzemelerin yüksek kaliteli olması dikkatlerden kaçmıyor. Genel olarak ele alındığında 3 farklı parçadan üretilen kılıf Apple iPad Pro kullanımını son derece pratik bir hale getiriyor.

Plastik ve buna benzer malzemelerin kullanılarak üretildiği klavyeli kılıf modellerinden farklı olarak Razer’in ürettiği mekanik klavyeli kılıf sayesinde tıklama hissiyatının oyunculara daha uygun hale getirildiği ifade ediliyor.

Daha önce iPad modelleri için üretilen klavyelerin plastik esaslı ve yüksek baskı gücü gerektiren tasarımlara sahip olduğu biliniyor. Razer ise duruma farklı bir bakış açısı getirerek 70 gr tuş baskısıyla kullanımda akıcılığın sağlanmasını amaçlıyor. Özellikle oyuncular için büyük bir öneme sahip olan hafif tuş baskısıyla birlikte Apple iPad Pro modellerinin de oyuncular için cazip hale getirilmesi hedefleniyor.

600 Saate Kadar Süresi

Razer Mechanical Case adındaki bu ürün tek şarj ile 600 saate kadar kullanılabiliyor. Fakat ürünün arka aydınlatması sürekli olarak açık bırakılırsa kullanım süresi 10 saate kadar düşebiliyor. Bu sebepten dolayı uzun bir süre kullanım için arka aydınlatmanın gerekmediği taktirde kapalı tutulması gerekiyor.

Apple iPad Pro Mekanik Klavyeli Kılıf Fiyatı

Razer Mechanical Case mekanik klavyeli kılıf ürünü Apple iPad Pro cihazlarına Bluetooth üzerinden bağlanarak bu konuda da farkını ortaya koyuyor. Şu an için ürün sadece Apple mağazalarından temin edilebilmekte olup fiyatı ise 170 dolar olarak belirtiliyor.

Fiyatının yüksek olduğu konusunda çeşitli eleştiriler yapılsa da Apple aksesuarlarının gelen olarak yüksek etiket fiyatlarına sahip olduklarını unutmamak gerekiyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler