Huawei Watch 2 Piyasaya Çıkmaya Hazırlanıyor

İlk olarak 2015 yılında kullanıcısıyla buluşan Huawei Watch, şık tasarımı ve kaliteli ekranı ile beğeni toplamıştı. Akıllı saat satışlarının henüz yükselmediği bir dönem olmasına rağmen cihaz adından başarıyla söz ettirmişti. Aradan geçen iki yıl sonra Huawei Watch 2 müşterisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Cihazlar müşterileriyle buluşmadan sızdırdığı bilgilerle ünlü Evan Blass, Huawei Watch 2 ile ilgili bazı iddialar öne sürdü. İddialara göre, kullanıcılar önceki modelden daha spor bir tasarıma sahip Huawei Watch ile buluşacak. 1,4 inçlik ekrana sahip olması beklenen cihazın sim kart desteği ile birlikte sunulacağı belirtiliyor.

Önceki model Android Wear işletim sistemiyle sunulmuştu. Aynı özellik Huawei Watch 2 için de bekleniyor. Yakında Android 2.0’ın yayınlanacak olması da bu iddiaları doğruluyor. Google, Android Wear 2.0’ı 9 Şubat tarihinde kullanıcılarla buluşturacak. İddialara göre Huawei Watch 2’nin de bu tarihlerde tanıtılması bekleniyor. Cihazla ilgili gelen bilgiler ise henüz kesinlik kazanmış değil.

Popüler Haberler

İlgili Haberler