Huawei P10 ve P10 Plus Fiyatları Belli Oldu Mu?

Akıllı telefon sektöründe yeni temsilcilerden olacağı ortaya çıkan Huawei P10 ve P10 Plus modellerinin henüz detaylarının ise belli olmadığını söylemek gerekiyor. Muhtemelen Apple’ın yeni seri akıllı telefonlarına takip olarak gelecek olan yeni seri akıllı telefonların ne gibi özelliklere sahip olacağı konusunda belli başlı iddialarda yok değil.

Özellikle işlemci serileri ve Ram bellek miktarları konusunda belli başlı detayları ortaya çıkan akıllı telefonların tanıtımı yapılmasa da bu iddialara ve serinin gidişatına bakacak olursak bu iki seri akıllı telefon modelinin de üst düzey olacağı düşünülüyor. Özellikle Plus modeli ile beraber öne çıkacak olan akıllı telefonun her geçen gün yeni detayları da ortaya çıkmaya devam ediyor.

Huawei P10 ve P10 Plus Rakiplerini Geride Bırakabilecek Mi?

Hem markanın amiral gemisi serisi olması hem de şimdiye kadar açıklanan özelliklerin oldukça yüksek özellikler olması ile beraber söz konusu akıllı telefon modellerinin teknik özellikler bakımından üst segment akıllı telefonlar olacağı ve üst seviyelere rakip olacağı da artık kesinlik kazanmış durumda.

Huawei P10 ve P10 Plus

Fakat bunun yanında Huawei P10 ve P10 Plus serisinin genel olarak fiyatlarının nasıl olacağı da merak konusu oldu. Apple’ın ve Samsung’un yeni seri amiral gemisi akıllı telefonlarının fiyat aralığının oldukça yüksek olması beklentiler arasında. Tersi olarak Huawei P10 ve P10 Plus serisinin ise fiyatlarının daha düşük bir aralıkta olması da bekleniyor.

Huawei P10 ve P10 Plus Fiyatlar İçin İlk Tahminler

Bu noktada sürekli yeni seri telefonların özellikleri hakkında bilgiler gelse de beklenen fiyat aralığı konusunda da geçtiğimiz günlerde ilk tahminler ortaya çıkmaya başladı. Peki Huawei P10 ve P10 Plus serisi için beklenen fiyat aralıkları nasıl olacak?

Her iki modelde geçmiş serilerde olduğu gibi uygun fiyat aralıkları ile mi gelecek yoksa üst segment akıllı telefonlarda olduğu gibi bu serinin de fiyatı yüksek mi olacak merak konusu? Fakat bu noktada ortaya atılan ilk fiyat iddialarına göre Huawei P10 ve P10 Plus serisi 725 dolar ve 830 dolar gibi rakamlarla satışa çıkacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler