Huawei P10 İçin Bir Reklam Daha Yayınlandı

Akıllı telefonlar içerisinde en büyük yükselişi yakalayan markalardan biri olarak dikkat çeken Huawei bu senede yine birçok yeni akıllı telefon modeli ile beraber piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Markanın yeni seri akıllı telefonları için ise her geçen gün yeni bir detay daha ortaya çıkıyor. Bu noktada Çinli teknoloji devinin MWC 2017 etkinliğinde birçok yeni akıllı telefon modeli sunacağı da ortaya çıkmıştı. Tüm bu akıllı telefon modelleri içerisinde en çok merak edilen seri ise Huawei P10 yani yeni amiral gemisi modeli olmuştu. Çok daha üstün özelliklere sahip olacağı düşünülen yeni akıllı telefonların ne gibi özelliklere sahip olacağı ise MWC 2017 etkinliği öncesinde ortaya çıkmaya başladı.

Huawei P10 İçin Yeni Reklam Filmleri

Bu noktada markanın son olarak etkinlik öncesinde yeni nesil akıllı telefonları için reklam filmleri yayınladığı ortaya çıktı. Huawei P10 akıllı telefonları için yayınlanan reklam filmlerinde ise marka ne gibi yenilikle ya da ne gibi bir telefon piyasaya süreceği konusunda net bilgiler verilmedi.

Huawei P10

Fakat yayınlanan reklam ile beraber Huawei P10 serisinin çok daha ilgi çeken bir model olacağı ve çok daha yüksek özelliklere sahip olacağı noktası üzerinde durulmaya başlandı. Huawei’nin en iddialı serilerden biri olarak karşımıza çıkması beklenen yeni akıllı telefonları için şu an yayınlanan reklam filminde de herhangi bir görsele yer verilmedi.

Nasıl Bir Tasarım İle Gelecek?

Yayınlanan reklam filmi ile beraber gerçekten iddialı bir model olacağı gözükse de Huawei P10 serisi için henüz tasarım detaylarını resmi olarak ortaya koyan bir görselin bulunmadığını da belirtelim. Yayınlanan son reklam videosunda da yine bu yönde herhangi bir telefon görsellinin olmaması akıllı telefonun daha fazla merak edilmesini sağladı.

Tüm özellikleri bir yana tasarım konusunda da Çinli teknoloji devinin en iddialı akıllı telefon modellerinden biri olması beklenen Huawei P10 akıllı telefonları bakalım kısa süre sonra yapılacak olan mobil dünya kongresinde tüm bu reklamlarla beraber ne kadar öne çıkacak. Belki de bu senenin en iddialı modeli ile karşı karşıya kalabiliriz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler