HTC Desire 10 Pro Görüntüleri Geldi

Akıllı telefon denildiği zaman akla ilk gelen markalardan birisi HTC oluyor. Satış raporlarına ve üretim raporlarına bakıldığı zamanda en çok akıllı telefon üreten markalardan biri olarak gözüken HTC, tüm bu başarısıyla beraber her geçen gün akıllı telefon serilerine yenilerini de eklemeye başladı. Özellikle son birkaç yıldır Samsung ve Apple gibi dev markalara kafa tutabilmek için sürekli üst segment cihazları ile adı anılan HTC, son olarak ise Desire 10 ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bu noktada sadece Pro model değil bunun dışında değişik Desire 10 varyasyonları da sunacak olan HTC, yeni telefonuyla ilgili olarak ilk görsellerini de paylaştı.

Teknik Özellikle Henüz Belli Değil

Bununla beraber serinin yeni üyelerinden biri olarak gösterilen Pro’nun özelliklerinin de henüz belli olmadığını belirtelim. Yine Desire 10 serisine ilişkin çıkacağı açıklanan bir diğer model olarak gösterilen Life modelin ise özellikleri büyük ölçüde belirlendi. Ekranı 5.5 inç çözünürlüğü de HD çözünürlük olacağı açıklanan Life serisinin ayrıca Qualcomm işlemciye de sahip olacağı belirtiliyor. Tüm bunlarla beraber Pro modelin özelliklerinin ise çok daha yüksek olacağı düşünülüyor. Serinin yeni üyesi olacak olan Pro modelin üst segmente hitap edeceği de bir başka düşünce olduğunu da belirtelim.

Görselleri Paylaşıldı

Özellikleri henüz açıklanmasa da diğer modellerle kasa konusunda çok büyük farklar barındırmayacak olan Desire 10 Pro modelinin HTC tarafından da ilk görselleri paylaşıldı. İlk olarak Life kasanın görseli paylaşılmış ve beğeni toplamıştı. Çok büyük farklar barındırmayan Pro modelinin de kasasının görseli paylaşıldı. Metal arka kapağa sahip olacağı düşünülen modelin şimdi en merak edilen noktası teknik özelliklerinin ne derece tatmin edici olacağı. Zira diğer modellerden kesinlikle daha üstün olacağını düşünürsek HTC’nin yeni üst segment telefonlarının da Desire 10 Pro olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Tabi bunun için HTC tarafından yapılacak tanıtımı beklemek gerekiyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler