Honor 8 Özellikleri ve Görünüşü Ortaya Çıktı!

Ülkemizde de satışı olan Honor akıllı telefon ailesi, Huawei tarafından üretilen bir ürün olup; ülkemizde Türk Telekom birlikteliğiyle piyasada bulunan bir ürün olarak biliniyor. Fiyat performans anlamıyla en son Honor 7 cihazı, ülkemizde de oldukça ilgi çekici bir model olup, başarılı bir yere sahip olduğu görülüyor.

İnsanların ilgisini toplayan Honor serisinin bir yeni versiyonu ise Honor 8 ismi ile gelmesi bekleniyor. Telefon sektörünün son zamanlarda oldukça kızışması ve birçok markanın bu pazarda boy göstermesiyle beraber Honor 8 için detaylar ve görüntüleri belli oldu. Yapacağım ilk yorum ise, markanın kendisini her seferde biraz daha geliştirdiğini ve daha fazlasını sunmaya çalıştığı olacaktır!

Honor 8 TENAA Kayıtlarında göründü!

Teknolojiyi yakından takip eden marka, bu sene üretecek olduğu Honor 8 için önemli yenilikleri mevcut. Öncelikle son zamanların en popüler teknolojisi olan çift kamera modülü, Honor 8 için kullanılabilir olması planlanıyor.

Ülkemizde yine Türk Telekom birlikteliği ile satılması planlanan cihaz, fiyat performans bir ürün olarak karşımıza çıkacağı düşünülüyor. Görünüşü ile de insanların ilgisini çekecek olan cihaz, ekran yüzeyinin büyük çoğunluğunu dokunmatik alan ile kapladığını görüyoruz.

honor-7-gucleniyor-honor-8-in-ozellikleri-ve-tasarimi-belli-oldu-705x290

Honor 8 İncelemesi

  • Android 6.0 işletim sistemi ile gelecek olan cihaz, yazılım desteği bulunacağı düşünülüyor.
  • İşlemci olarak HiSilicon Kirin 950 ürünü tercih edilmiş olup grafik arabirimi olarak ise Mali T880 MP4 tercih edilmiş.
  • 5.2 inç boyutlarına sahip Full HD ekran ile gelen cihaz, sadece 153 gram ağırlığında.
  • Medya olarak güçlü olan bu cihaz, arka tarafta 2 adet olacak şekilde 12 MP kamera ile geliyor. Ön tarafta ise standart 8 MP kamera bulunuyor.
  • Cihaz üzerinde 4 GB RAM ile günümüz ihtiyaçlarını bir hayli karşılayacağını ve uzun ömürlü bir cihaz olacağını söyleyebiliriz. Ayrıca 64 GB depolama alanına sahip olan cihaz, dosya depolama açısından oldukça güçlü görünüyor.
  • Tüm bu özellikler ise cihaz 2900 mAh gücüne sahip batarya tarafından besleniyor.

Fiyat olarak ise şuan bir bilgi bulunmuyor. Yakın zamanda ürün ile alakalı daha fazla bilgiyi sizlerle paylaşacağız. Ancak ülkemizde Honor 8 fiyat performans ürünler arasında yer alacağı düşünülüyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler