Fitbit Charge 2 ve Flex 2 Modelleri Yakında Tanıtılıyor!

Her geçen gün bilgisayar ve telefon sektöründe önemli pazarlar ortaya çıkarken, bunların yanında yardımcı donanım olarak görebileceğimiz akıllı bileklikler, son zamanların en sevilen akıllı cihazlarından olmaya başladı. Akıllı saat ve diğer giyilebilir donanımlara nazaran bu cihazlar, daha uzun ömürlü olması ve şarj sorunu yaşanmaması ile tanınıyor. Yani tek şarj ile uzun vadede kullan olanağı sunan akıllı bileklik, piyasada çokça tercih edilen ürünlerden olarak görülüyor.

Fitbit markası tarafından tanıtılması beklenen yeni iki akıllı bileklikler, görünüş ve dizayn açısından oldukça başarılı bir iş başardığını söylememiz gerek. Akıllı bileklikleri yanında akıllı saatleri ile tanınan Fitbit firması, bu cihazların resmi olarak 27 Kasım tarihinde duyuracağı ile ilgili bir haberin ortada dolaştığını ve bu tarihte bu cihazları ülkemiz içinde satışa sunulabileceğini sizlere hatırlatalım.

Akıllı Bilekliklerin Avantajları Nelerdir?

Öncelikle Fitbit tarafından tanıtılacak olan Charge 2 ve Flex 2 modellerinin tam özellikleri bilinmiyor. Resmi olarak tanıtılacağı tarihte tüm özellikleri açıklanacağı düşünülürken, günümüzdeki popüler akıllı bilekliklere baktığımızda ( Xiaomi Mi Band 2 vb.) bu cihazların tek şarj süresi içerisinde 1 ay ile 2 ay arasında bir şarj kapasitesi ve bunun yanında kayıt altına aldığı verileri telefonunuza senkronize etmek için ise 4 ile 5 gün arasında bir belleğe sahip.

fitbit-flex-2-1471557564

Fitbit flex 2 Bizi Neler Bekliyor?

Ekransız tasarımı ve tek parça ürün olarak gelen Fitbit flex 2 fiyatı düşük olması beklenen cihazlar arasıda görünüyor. Tek parça halinde olması, hoş bir görüntü ortaya çıkarmış olduğunu aktaralım. Cihaz 5 metreye kadar suya dayanıklı olmasıyla beraber yüzme takip sistemi gibi özel ayarlarda bulunuyor. Diğer akıllı bileklerde bulunan ritim, uyku takibi ve spor ille ilgili sensörler yer alıyor.

fitbit-charge-1471557325

Fitbit charge 2 Bizi Neler Bekliyor?

Biraz daha akıllı saati anımsatan Fitbit charge 2 fiyatı ise biraz daha yüksek olması bekleniyor. Ayrıca bu cihazda LCD bir panel bulunması ile şarj süresinin daha kısa olması muhtemel durumlardan görünüyor. Cihaz üzerinde bildirim ekranı ve standart akıllı bileklik sensörleri yer alıyor. Cihazda suyla alakalı bir özellik hakkında bilgi bulunmuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler