Gionee M6 Plus Phablet Modelinde Şifreli İşlemci Kullanılacak!

Akıllı telefon markaları arasında yükselen yıldıza sahip olan Gionee markası, Phablet özelliklerine sahip bir telefon daha duyurdu! Gün içinde sizlere Gionee M6 özelliklerinden ve detaylarından bahsetmiştik. Gionee markasının dünyada ilk defa başlattığı şifreli işlemci akımı, Gionee M6 cihazında görüldüğü gibi Phablet modeli olan ve birkaç özelliği üst seviyede güncellenmiş olarak gelen Gionee M6 Plus cihazında da görülüyor.

İlk Phablet Şifrelenmiş İşlemcili Cihaz

İlk olarak işlemcisi şifreli olarak gelen Gionee markasının Phablet modeli olan Gionee M6 Plus, oldukça büyük bir bataryaya sahip olduğunu söylememiz gerek. Ayrıca Phablet olarak isimlendirmemizin ana sebebi olan büyük ekran boyutları, cihazın kullanımında oldukça keyifli bir deneyim sunmasını sağlayacak. Cihaz sadece tek renk üretilecek olup, altın rengi ile geleceği açıklandı! Bu cihazı almayı hedefleyenler, maalesef bunu göz önünde bulundurmaları gerekiyor!

Şifrelenmiş Versiyonlar Sadece Çin Pazarında Satılacak!

Nedendir bilinmez ama Gionee markası telefonlarındaki işlemcilerin şifrelenmiş bir şekilde satışa sunmayı planlıyor. Ancak ilk aşamada bu şifreli cihazlar, sadece Çin pazarında alıcı bulacak. Sonrada duruma göre dünya pazarına da sunulması bekleniyor.

Gionee M6 Plus Özellikleri

  • Cihazda ilk olarak dikkat çeken özellik, 6 inç boyutlarında bir ekrana sahip olması! Bu ekran Full HD özellikte gelecek olup, cihazda 2.5D kıvrımlı ekran teknolojisi de yer alıyor.
  • Sadece Çin pazarı için şifrelenmiş olarak gelen 8 çekirdeğe sahip MediaTek Helio P10 işlemci bulunuyor. Bu işlemciye Gionee M6 cihazında olduğu gibi Mali-T860P2 grafik arabirimi eşlik ediyor.
  • Aynı şekilde Gionee M6 cihazındaki gibi 4 GB RAM ile gelen cihaz, 2 farklı depolama birimine sahip varyasyonu bulunuyor. 64 GB ve 128 GB olacak şekilde depolama birimi bulunuyor.
  • Media arabirimlerine baktığımızda arka tarafta çift ton LED ile gelen 16 MP çözünürlükte kamera ve ön tarafta ise 8 MP çözünürlükte kamera yer alıyor.
  • Popüler teknolojilerden olan LTE ve parmak izi sensörü gibi özelliklerde ayrıca yer alıyor.
  • Bu özelliklere sahip Gionee M6 Plus cihazını tam tamına 6020 mAh boyutlarında bir batarya besliyor.

Gionee M6 Fiyatı ise, 64 GB sürüm için 449 dolar ve 128 GB sürüm için 479 dolar üzerinden satılacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler