Gionee M6 Plus 6020 mAh Bataryaya Sahip Olacak!

Akıllı telefon sektörünün her hafta nerdeyse bir ürün hakkında gelişmelerin yayınlandığı Çin pazarında, uygun fiyata düşük maliyetli ve yüksek performanslı cihazlar satın almak mümkün. İşte bunlardan biri olan Gionee M6 Plus modeli, kullanıcıları şaşırtacak cinsten özelliklere sahip! Orta seviye bir telefon olan Gionee M6 Plus, extrem özelliği olan bataryası tam tamına 6020 mAh boyutlarında!

Tasarım anlamıyla pek başarılı olamayan Gionee M6 Plus cihazı, Çin pazarında ortaya çıkan önemli bir fiyat performans cihazlar arasında yer aldığını söyleyelim. Cihazın orta klasmana sahip özellikleri olduğunu ve genel olarak her kullanıcının ihtiyacını karşılayacağının altını çizelim. RAM ve Batarya desteği ile bu telefon, Çin pazarında ve çıkarsa, dünya pazarında önemli bir kitleye hitap edeceğini söylemek mümkün.

Asus’a ve Lenovo’ya Rakip Olacak!

Bu büyüklükte bir batarya ile inceliği de başardığını söyleyen Gionee markası, bildiğiniz üzere 5000 mAh düzeyindeki bataryalara sahip olan Lenovo Vibe P1 cihazı için olmak üzere ayrıca Asus Zenfone MAX cihazı içinde büyük bir tehdit teşkil ediyor.

Şuana kadar gördüğümüz en çılgın marka olmayı başaran Gionee, fiyat ve buna benzer konularda bir açıklama yapmadı. Orta segmente hitap eden bu cihazın 150-250 dolar arasında olacağını tahmin ederken, bunların kesin veriler olmadığını söyleyelim!

9ca079551f336b9c0c6828e80191444542e9b85a

Gionee M6 Plus Özellikleri

  • İlk olarak 5.5 inç boyutlarında gelen Full HD bir ekran bulunuyor. Bu ekran Super AMOLED teknolojisi ile geldiğini de hatırlatalım.
  • Cihaz üzerinde orta seviyeye hitap eden Qualcomm’un Snapdragon 652 işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci yanında grafik arabirimi için ise Adreno 510 çip set tercih edilmiş.
  • Cihaz orta seviye için bir dikkat çeken özelliği ise, 4 GB RAM ile geliyor olması! Bununla beraber yeterli düzeyde olan, 32 GB depolama birimi bulunuyor.
  • Media arabirimlerine baktığımızda, arka tarafta 13 MP ve ön tarafta 8 MP çözünürlüğüne sahip kameralar görünüyor.
  • Android 6.0 sürümü ile gelecek olan cihaz, güncelleme ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. Ayrıca cihazda çift sim kartı ve diğer popüler teknolojilerin yer alması muhtemel olarak görünüyor.
  • Cihazın en önemli özelliği olan bataryası, tam tamına 6020 mAh boyutlarında olduğu görülüyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler