Galaxy S8 İçin Yeni Bir Görsel İddiası Daha

Samsung’un akıllı telefonlarında artık belli bir başarı kriteri elde ettiği tartışılmaz bir gerçek. Sadece amiral gemisi serisinde yakaladığı başarı ile değil bunun dışında orta segment akıllı telefonlarda da başarı elde eden markanın tüm bunların dışında satış oranlarının da epey bir üst seviyede ilerlediğini de söylemek gerekiyor. Tüm bu iyi gidişatı aslında Note 7 serisinde yaşanan sorun ile beraber duraklatmış olan markanın bundan sonraki dönemde nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu olmuştu. Markanın bu kötü hamleden sonra ise başarısını devam ettireceği seri için Galaxy S8 serisi olduğu belirtilmişti.

Yeni Galaxy S8 İddiaları Geliyor

Samsung’un yeni seri amiral gemisi hakkında çalışmalara başlamasının hemen ardından markanın yeni seri akıllı telefonları için sürekli iddialar gelmeye başladı. İlk olarak Galaxy S8 için teknik özellikler ve kullanılacak olan yeni teknolojiler için sürekli yeni iddialar geldiğini biliyoruz. Bundan sonraki aşamada ise telefonun görselleri olduğu iddia edilen yeni görseller yayınlanmaya başlamıştı. Ardı ardına gelen yeni görsellerle beraber iddiaların artmasından sonra ise artık genel bir tasarımın kabul gördüğü görsellerde yayınlanmaya başladı. Bu noktada telefonun son olarak basın görselleri olarak yer aldığı iddia edilen bir Galaxy S8 görseli daha yayınlandı.

Galaxy S8

Bu vakte kadar gelen tüm görsellerden sonra şimdi ise serinin yeni basın görseli olduğu iddia edilen yeni bir görselin yayınlandığı da ortaya çıktı. Yeni görselle beraber de yine Galaxy S8 serisini benzer bir tasarıma sahip olması serinin artık kabul görmüş olan bu tasarımla beraber mi gelecek soruları da gündeme gelmeye başladı.

Tasarımlar Değişiklik Gösterir Mi?

Tüm görsellerin genel olarak hemen hemen aynı tasarımı ortaya koyması yeni Galaxy serisinin görsellerinin gerçek olup olmadığı konusunda da iddiaların gündeme gelmesine neden oldu. Söz konusu görseller Galaxy S8 serisinin tasarımını ne kadar yansıtıyor? Gerçekten beklenen amiral gemisi akıllı telefon serisi tasarım olarak bu değerlere mi sahip olacak? Tüm bunlar için Samsung tarafından yapılacak olan açıklamayı beklemek gerekli. Bakalım tanıtımla beraber Galaxy S8 beklentileri verebilecek mi.

Popüler Haberler

İlgili Haberler