Galaxy S7 Ve S7 Edge İçin Yeni Bir Güncelleme Daha Geldi

Samsung’un şuan için piyasadaki en güncel amiral gemisi modeli olarak gösterilen Galaxy S7 serisi akıllı telefonlar akıllı telefon alanında hem geçtiğimiz senenin hem de bu senenin en başarılı ürünlerinden biri olmayı başarmıştı. Satış oranlarına da doğrudan yansıyan bu durumla beraber Galaxy S7 serisi ile Samsung’un en yakın rakipleri Apple’a bile fark attıkları da ortaya çıkmıştı. Samsung’un akıllı telefonlar alanında bu şekilde bir başarı elde etmesiyle beraber Ağustos ayında çıkacak yeni model Note 7’nin de tanıtımdan sonra oldukça sevilmesi Samsung’u epey bir ön plana çıkarmıştı. Sadece yeni akıllı telefon modelleriyle değil bunun dışında akıllı telefonları için yayınladığı yazılımlarla da gündeme gelen Samsung son olarak ise Galaxy S7 serisi için yeni bir güncelleme daha yayınladı.

Güvenlik Güncelleştirmelerine Dahil Edildi

Söz konusu yeni güncelleştirmeyle beraber Samsung’un Galaxy S7 serisinin de aslında yeni güvenlik güncelleştirmelerine dahil edildiğini de belirtmek gerekiyor. Daha önce tüm serileri için yayınlayacağını açıkladığı yeni güvenlik güncelleştirmeleri ile gündeme gelen Samsung’un son olarak S7 serisi içinde güvenlik güncelleştirmelerinin yer aldığı bir paket yayınlaması artık teknoloji devinin bu alanda da tüm serilerine güncelleme getireceğini de bir kez daha göstermiş oldu. Tabi söz konusu güncelleştirmelerin de ilerleyen dönemlerde de devam edeceği belirtiliyor.

Yeni Özelliklerde Getirdi

Söz konusu güncellemeyle beraber Samsung’un amiral gemisi serisine de yeni bazı özellikler getirdiği de açıklandı. İlk olarak kablosuz bağlantı deneyimini değiştireceği ve geliştireceği açıklanan güncellemenin tüm bunların dışında Galaxy S7 için Samsung bulut depolama hizmetini de aktif hale getirdiğini belirtelim. Yani artık kullanıcılar ekstra 15 GB daha depolama alanı kazanmış olacak. Kazanılan yeni depolama alanıyla beraber Samsung bulut hesabına da doğrudan bağlanmak artık mümkün kılınacak. Söz konusu güncellemenin ise tüm bunların dışında güvenlik yamalarını da tamamen yenilediğini de belirtelim.

Popüler Haberler

İlgili Haberler