Galaxy Note 7 İçin VR Gelebilir

Samsung’un S serisinden sonra bir diğer amiral gemisi Galaxy Note serisi olarak gösteriliyor. Tablet ile akıllı telefon arasında sayılan Note serisi kullanıcılara, özellikle de iş alanında büyük kolaylıklar sağlıyor. Zira Note serisiyle beraber gelen akıllı kalem ve akıllı sistemler sayesinde Galaxy Note ile hemen her işlemi yerine getirebiliyorsunuz. Bir bilgisayar gibi görev yapabilen Galaxy Note serisi kullanıcılara sunduğu bu özelliklerle beraber Samsung’un en çok tercih edilen ürünlerinden de biri haline gelmeye başladı. Serinin bu kadar çok beğenilmesiyle beraber artık Samsung’da radikal kararla almaya başladı. Zira S serisinden bağımsız bir şekilde devam eden Galaxy Note serisi son çıkarılacak modelle yani Galaxy Note 7 ile beraber artık S serisiyle denk gitmeye başladı. Bunun dışında serinin en iyi modeli olarak gösterilen Galaxy Note 7 için de yavaş yavaş detaylar gelmeye başladı. Öyle ki Ağustos ayının başında tanıtılması beklenen Galaxy Note 7 için şimdiden aksesuar satışları başladı.

Kırılmaz Cam Erkan Koruyucu Detayları Ortaya Çıkardı

Galaxy Note 7 için belli başlı bazı aksesuar satışlarının yapılması da telefonla ilgili hemen hemen tüm detayları ortaya koymaya başladı. Bu noktada ilk ortaya çıkan detay ise Galaxy Note 7’nin ekranı konusunda oldu. Son dönemde akıllı telefon ekranlarının güvenliğini sağlamak için kırılmaz ekran koruyucu camların satışının bir hayli artış gösterdiğini biliyoruz. Galaxy Note 7 içinde ilk satışa çıkan aksesuar kırılmaz ekran koruyucu oldu. Ekrana tam uyum sağlaması gereken kırılmaz ekran koruyucu böylelikle ön panelin hakkında da tüm detayları ortaya çıkarmış oldu. Kavisli ekran konusunda kesinleşen ayrıntılarla beraber yeni bir özellik daha ortaya çıktı.

Galaxy Note 7 İle VR Üretilecek

Kırılmaz ekran koruyucularıyla beraber kavisli ekran teknolojisini kullanacağı kesinleşen Samsung’un VR desteğini de Galaxy Note 7 ile farklı bir boyuta taşıyacağı düşünülüyor. Zira kavisli ekran mevcut VR cihazlar tarafından desteklenmiyor. Bu nedenle Galaxy Note 7 ile yeni bir VR tasarımının da gelebileceği düşünülüyor. Yeni bir VR başlık tanıtımının yapılıp yapılmayacağı konusunda da mutlaka yakın zamanda yapılacak tanıtımı beklemek gerekli.

Popüler Haberler

İlgili Haberler