Galaxy Note 7 İçin Önemli Özellikler ve Görüntüler

Akıllı telefon pazarının en çok konuşulun ve beklenen cihazlarından olan Samsung Galaxy Note 7 cihazı için önemli bir haber mevcut! Cihaz için önemli resimler, özellikler ve haberler sızdırıldı. Oldukça net görünüşe sahip olan bu görseller, telefonu bekleyen kullanıcılar için müjde verici bir haber olarak görünebilir. Çünkü beklediğinize değecek bir cihaz olarak geliyor!

Galaxy Note 7 Kavisli ekran ile geliyor.

Öncelikle ilk olarak cihazın kavisli bir ekran ile geleceği söylentilerini hatırlıyorsunuzdur. Bu söylentiler gerçek olduğu ve güzel bir yapıyla geldiğini ilk başta söyleyelim. Cihaz SM- N930F model numarası ile gelecek olduğunu da söylemeden geçmeyelim.

note 7 basin gorseli

2.5D ekran ile gelecek olan Galaxy Note 7 için bilinen bir başka özellik ise IP68 sertifikasına sahip olacağı konusu. Yani suya dayanıklılık sertifikasına sahip olan bu cihaz, yine birçok rakibinden bir adım önde başlayacak.

Akıllı telefonların son zamanlarda ekran kasa oranına önem verdiğini biliyoruz. İşte Galaxy Note 7 ekran kasa oranı için tam bir rakam söyleyemesek de oldukça verimli bir görünüm sunduğunu da altını çizelim. Cihaz üzerinde iris tarayıcı ve parmak izi sensörü gibi teknolojilere de yer verileceği konusu, muhtemelen gerçek ve gelmesi onaylanan konulardan.

Alleged-Galaxy-Note-7-pre-production-units

Galaxy Note 7 Beklenen Özellikleri

Kesin olmasa da yapılan duyurular ve sızıntılar ile cihaz için birkaç tahmin söz konusu. Cihaz üzerinde 5.7 inç boyutlarında bir QHD ekran ile gelmesi ve bu ekranın Super AMOLED teknolojisine sahip olması, kesin olarak beklenen özelliklerin başında geliyor.

Cihaz üzerinde en az 64 GB depolama alanı olacağı düşünülse de Samsung halen bazı ürünlerini 8 GB gibi komik depolama alanlarıyla piyasaya sunmaya devam ediyor. Yani bu konu için kesin bir şey söylemek doğru olmaz.

Cihaz üzerinde kullanılması beklenen, her ne kadar kesin olmasa da Snapdragon 821 yeni nesil işlemcisi bulunması bekleniyor. Günümüzün en yeni ve popüler işlemcisi olan bu model, 4 çekirdeğe sahip olduğunu hatırlatalım. Cihaz için söylenebilecek özellikler şu anlık bu kadar olsa da yapılan açıklamalara göre sizlere bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler