Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi Kesinleşti

Daha geçen gün sitemizde Galaxy Note 7 Cihazı hakkında yayınlanan ekran görüntüsü ve özellikleri ile ilgili sızıntı haberin ardından yeni bir önemli konu gündeme geldi! Aylardır fikir üretilen, sızıntılar paylaşılan, forum tartışmaları bulunan Galaxy Note 7 tanıtım tarihi kesinleşti! Sonunda en doğru ve kesin bilgileri Samsung tarafından birebir öğrenebileceğiz!

Galaxy Note 7 Kavisli Ekran özelliğine sahip 2.5D teknolojisiyle geleceğini sizlere geçtiğimiz günlerde sunmuştuk. Ayrıca cihazın resmi olarak SM – N930F model numarası ile piyasa sürüleceği bilgileri de kesinleşmişti. Bu bilgileri paylaşan Samsung, Mobil Dünya Kongresinde önemli yenilikler ile kullanıcıları kendisine hayran bırakmıştı. İşte bu hayranlığı Galaxy Note 7 Tanıtım etkinliğinde de tekrar etmek istiyor.

note 7 basin gorseli

Neden Galaxy Note 7 İsmini Alıyor?

Öncelikle Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin önemli bir Amiral Gemisi telefonu olduğunu biliyoruz. İşte Samsung bu amiral gemilerinin de daha özel bir klasmana çevirdiği Note serisini yeniden şekillendiriyor ve bir amaca sokuyor. Sırada Note 6 olmasına rağmen, Samsung S7 ve S7 edge modellerinin (bir nevi) abisi olacak Note sürümünü direk Note 7 olarak karar kılmış. Note 7 için Spen bulunacağı ve S7 cihazlarından daha büyük ekrana sahip olunacağı bilinen bir konu olsa da yine de hatırlatmadan geçmeyelim.

Galaxy Note 7 Çıkış Tarihi

Samsung, Galaxy Note 7 cihazı için yapacağı etkinlik için davetiye dağıtmaya başladı. Özel olarak sunduğu bu davetiyeler ile etkinliğe katılmanız mümkün olacak. Özellikle inceleme alanında işlem yapan kişilerin davet edildiği bu etkinlik; 2 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleşecek.

Bu tanıtım etkinliği 3 farklı rotasyon üzerinde gerçekleştirilecek olup, bunlar; New York, Rio de Janerio ve Londra olarak kayda geçmiş. Saat olarak şu anlık bir bilgi bulunmasa da, 2 Ağustos tarihinde gün içinde etkinliğin başlaması ve konferansın akşama doğru gerçekleşmesi bekleniyor. Tabi ki unutulmaması gereken bir nokta ise ülkeler arasında ki zaman dilimi farkının unutulmaması ve bu farklara göre hareket edilmesi olacaktır. Etkinlik gerçekleştiği süre zarfında sizlere Galaxy Note 7 özellikleri hakkında tanıtım yapmaya devam edeceğiz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler