Galaxy A9 Pro İçin Beklenmedik Haber

Samsung son dönemde yeni bir atılım içerisine girdi. Teknoloji devi aldığı karar doğrultusunda artık akıllı telefon sınıflarında değişikliğe gitmeye başladığını açıklamıştı. Samsung tarafından açıklanan bilgiler doğrultusunda artık sadece üst segment akıllı telefonlarla değil bunun yanında giriş ve orta seviye için de üretime başlayacağını duyuran Samsung’un bu noktada en çok merak edilen telefonlarından birisi de Galaxy A9 Pro olmuştu. Süper orta segment alanında satışa sunulması beklenen Galaxy A9 Pro’nun Samsung’un en başarılı orta segment telefonu olacağı düşünülüyordu. Tüm dünyanın merakla beklediği yeni akıllı telefon için ise son açıklanan bilgilere kafaları karıştırdı.

Son Raporlar Asya’yı İşaret Etti

Bununla beraber açıklanan bilgilere göre tüm dünya genelinde satışa sunulması beklenen Galaxy A9 Pro telefonların aslında sadece Asya pazarında satışa çıkarılacağının da haberi verildi. Yayınlanan yeni raporda yer alan ifadelere göre Samsung Galaxy A9 Pro modelini şuan için Asya pazarında satışa sunmaya başlıyor. Daha önce tüm dünya genelinde yayılması beklenen yeni akıllı telefonların sadece Asya pazarında satışa sunulacağı haberi ise teknoloji dünyasında gündem oldu. Samsung ise konu hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Zira Samsung’un bu konuda her hangi bir açıklama yapıp yapmayacağı da merak konusu oldu.

Yazılımlar Asya’yı İşaret Ediyor

Sadece raporlarda değil bunun dışında raporlarda yer alan bilgileri destekleyen bazı verilerde elde edilmeye başladı. Elde edilen verilere göre Galaxy A9 Pro içerisinde kullanılan yazılımlarda şuan için Asya pazarına özgü yazılımlar olarak dikkat çekiyor. Sadece Asya genelinde kullanılan birkaç yazılım özelliğinin bulunması iddiaları güçlendirirken serinin bundan sonra Asya için özel bir seri haline getirilmesi de gündeme gelmeye başladı. Zira Samsung’un bu konuda yeni adımlar atmaya başladığı biliniyordu. Fakat teknoloji devi hakkında ortaya atılan tüm iddialara rağmen konuya açıklık getirmek için her hangi bir açıklama yapmamıştı. Samsung tarafından Galaxy A9 Pro ile ilgili yapılacak açıklamada bu nedenlere ötürü merakla beklenmeye başladı.

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler