Çoklu Cihaz Kontrolüne Sahip Logitech K480

Akıllı telefon ve bilgisayarlar için tercih edilen donanım parçaları arasında şüphesiz en popüler marka olan Logitech, her geçen gün farklı modellerle cihaz portföyünü genişleterek kullanıcılara daha iyi bir cihaz kullanım imkanı veriyor.

Günümüzde akıllı telefonların, tabletlerin ve bilgisayarların kullanım oranı arttıkça bu cihazları kontrol edecek donanımlarında kalitesinin artmasını bekleyen müşteriye daha iyi imkanlar sunan Logitech, onlarca farklı cihaz ile ihtiyaca yönelik çözümler sunuyor. Birden fazla cihazı kontrol etmek adına bu çözümlerden olan Logitech K480, tamda sizin aradığınız bir cihaz olabilir!

Telefonları ve Bilgisayarınızı Aynı Anda Kontrol Edin!

Sahip olduğu özel fonksiyonlarla beraber güzel bir görünüşe de sahip olan Logitech K480 ürünü, aynı anda birden fazla cihaza bağlantı kurmanıza olanak sunacak bir teknolojiye sahip olduğunu ve bu cihazın en önemli özelliği olduğunu söylemeliyiz.

Logitech K480 özelliklerine baktığımızda dikkat çeken ilk özellik, Bluetooth ile aynı anda 3 cihaza bağlanabilmesi ve bu cihazları tek bir tuş yardımı ile anında kontrol edebilmesi. Logitech K480 bağlantı kurabildiği cihazlar ise ; Windows bilgisayarlar, Android ve İOS telefonlar, Android ve İOS tabletler, Chrome OS ve Mac OS cihazlar ve son olarak Linux bilgisayarlar olarak kayıtlara geçiyor.

logitech-k480-inceleme

Cihazın üst tarafındaki ızgara yardımıyla 10 inç boyutlarına kadar tablet ve telefonları üzerine yerleştirebileceğiniz güzel bir ızgaraya sahip olduğunu da söylememiz gerek. Yani birden fazla cihazı bu ızgara yardımıyla kontrol etmeniz daha rahat ve daha konforlu!

Cihaz 2 adet AAA pil ile çalışırken bu batarya ömrü, Logitech tarafından 1 yıl olarak söyleniyor. Ağırlığı piller dahil 820 gram olan klavyenin tuşlarında da rahat bir yazım için aralıklar mevcut.

Logitech K480 Fiyatı

Ülkemizde Logitech K480 fiyatı 160 TL civarında satıldığını söyleyelim. Ancak bu cihazın yurt dışı satış fiyatına baktığımızda, bu fiyat 25 dolar ile 45 dolar arasında bir seviyede oynadığını söylemeliyiz.

Logitech K480 cihazını birden fazla bilgisayar veya birden fazla aynı işletim sitemine sahip cihaz bağlantı kurarak çalıştırabileceğinizi ve bu cihazların klavye menzili olarak 10 metre içerisinde bulunmasının yeterli olacağını hatırlatmakta fayda var.

Popüler Haberler

İlgili Haberler