Samsung Hızlı Şarj Özelliğine Sahip Notebook 7 Spin Cihazını Tanıttı!

Akıllı telefon sektörüyle önemli işler yapan Güney Koreli marka Samsung, diğer teknolojik alanlarda da son hızla gelişmeler kaydetmeye devam ediyor. Samsung, geçtiğimiz yıllarda Laptop sektörüne kısa bir ara vermiş ve birçok ürünü uygun fiyatlarla ülkemizde satılmıştı. Ancak yakın zamanda bu sektörde tekrar boy gösterdiğini görüyoruz. Akıllı telefon ve tablet ürünlerinden sonra şimdide Notebook 7 Spin ürünü ile başarılı bir girişimde bulunmuş gibi görünüyor!

Notebook 7 Spin Teknik Özellikleri

Cihaz için iki farklı versiyon bulunduğunu ilk başta hatırlatalım. Küçük ekran sevenler için 13.3 inç versiyon ve orta boyutlarda bir ekran için 15.6 inç versiyonu bulunuyor. Bu iki model içinde Notebook 7 Spin ekran çözünürlüğü olarak Full HD kalitede bir ekran ile geliyor.

13.3 inç boyutlarındaki cihaz üzerinde orta seviyeye hitap eden İntel Core i5 işlemci ile gelirken, 15.6 inç versiyonunda ise orta ile üst seviyesi arsında bulunan İntel Core i7 işlemci bulunuyor.

13.3 inç versiyonunda ise dezavantaj olarak Harici ekran kartı bulunmuyor. 15.6 inç versiyonunda ise Notebook 7 Spin ekran kartı olarak Nvidia GeForce 940MX orta seviyede bir kart seçmiş. Kısa bir bilgi olacak şekilde; Ekran kartı gücünü anlamak için soldan 2. Rakamına bakmanız yeterlidir.

Notebook 7 Spin Son Teknoloji İle Geliyor

Gündemin en popüler soket girişlerinden olan USB Type-C girişi ile gelen Notebook 7 Spin cihazı ayrıca 2 adet USB 2.0 ve 1 adet USB 3.0 desteği bulunuyor. Cihazda HDMI girişi ile harici monitör bağlama olanağınız bulunuyor.

samsung-dan-hizli-sarj-destekli-ikisi-bir-arada-notebook-7-spin-705x290

Notebook 7 Spin için 6 Farklı Opsiyonel Seçme Şansınız Var

Artık masaüstü bilgisayar seçer gibi laptop seçebildiğimiz bu dönemde Notebook 7 Spin ürünü içinde bu ayrıcalığa sahipsiniz. Notebook 7 Spin fiyatı olarak 800 dolar ile başladığını hatırlatarak alabileceğiniz farklı varyasyonlarda ürünleri sıralayalım.

  • 13.3 inç ekran – 8 GB RAM – 128 GB SSD
  • 13.3 inç ekran – 8 GB RAM – 1 TB HDD
  • 15.6 inç ekran – 12 GB RAM – 128 GB SSD
  • 15.6 inç ekran – 12 GB RAM – 1 TB HDD
  • 15.6 inç ekran – 16 GB RAM – 128 GB SSD
  • 15.6 inç ekran – 16 GB RAM –  1 TB HDD

Notebook 7 Spin Hızlı Şarj Özelliğine Sahip

Notebook 7 Spin cihazı 20 dakikada 2 saat kullanım sunabilen hızlı şarj özelliği ile uzun süre cihaz kullanımı olanağı sunmayı hedefliyor.

 

 

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler