BeatsX Kulaklıkları İçin Beklenen Açıklama Geldi

Apple’ın çatısı altında çalışmasını sürdüren Beats kulaklık ve ses sistemleri alanında dünyanın en başarılı firmalarından biri olarak biliniyor. Apple’ın ürünlerine alternatif ürünlerde sürekli olarak piyasaya süren Beats en son Apple’ın kulaklık serisi olan AirPods serilerine alternatif oluşturmak için kolları sıvamıştı.Kısa süre içerisinde yeni seri kablosuz kulaklıklara alternatif oluşturması beklenen Beats bunun için kendi kablosuz kulaklık serisi olan BeatsX serisini de tanıtmıştı. Yapılan tanıtımla beraber gündeme gelen yeni seride Apple’ın kulaklıklarını aratmayacak birçok özellikte ortaya çıkmış ve kullanıcıların beğenilerini toplayacak birçok yenilik gündeme gelmişti.

BeatsX Nasıl Bir Kulaklık?

Apple’ın kulaklık serilerinde kullandığı W1 çiplerini kullanan yeni kablosuz kulaklık teknolojisi ile beraber Beats Apple’ın kulaklık serileri gibi iPhone ve benzeri Apple ürünlerine anında bağlantı imkanı sunacak. Çok kısa bir süre içerisinde anında bağlantı imkanı sunacak olan BeatsX kulaklıklarının ayrıca içerisinde manyetik alan kontrolü de bulunuyor.

BeatsX kulaklık serisi

Bunun dışında manyetik kilitleri sayesinde kulaklıkları birbirine sabitleyip düşmesini de engelleyebiliyorsunuz. AirPods serisinden farklı olarak aralarında bir boyun kablosu bulunan kulaklıkların elastik kablosuz tasarımı nedeniyle yer sıkıntısı yaratmadığını da ekleyelim. Hızlı şarj, gürültü filtreleme özellikleri gibi özelliklerle donatılmış olan kulak için kulaklığı BeatsX kesinlikle en iyi alternatiflerden de biri olacak.

Satış Fiyatı Ne Kadar?

Çıkışı için 10 Şubat gösterilen BeatsX kulaklıklarının satış fiyatı konusunda ise yapılan açıklamaya göre kulaklıklar iki farklı renk seçeneğiyle beraber 150 dolar rakamıyla satışa çıkacak. Bu rakamın ülkemizde ise 700 lirayı bulacağı düşünülüyor. Kulaklıkların tüm bu özellikleri ile beraber kısa süre içerisinde çıkması beklenirken ayrıca söz konusu renk seçeneklerinin de daha da artış gösterebileceği düşünülüyor. Zira şu an BeatsX sadece siyah ve beyaz renklerle satışa sunulacak.

Fakat ilgi durumuna göre bundan sonraki serilerde ya da bu seride de kırmızı ve mavi gibi renk seçeneklerinin de gelebileceği düşüncesi hakim. Bu konuda Beats için yapılacak olan açıklamayı beklemek gerekiyor. Bakalım AirPods alternatif olarak gösterilen BeatsX ne kadar beğeni toplayacak ve ne kadar satış elde edebilecek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler