Asus’un Yeni Bilgisayarı ZenFlip UX370’e Ait İlk Görüntüler

Asus, Lenovo’nun başarıyla adından söz ettiren Yoga serisiyle rekabetten vazgeçmiyor. Bu rekabette daha ön planda olmak isteyen Asus, ZenFlip UX370 isimli yeni bir modeli piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni cihaz tıpkı önceki modeller gibi 360 derece dönüştürülebilir özelliğe sahip olacak bu sayede çeşitli amaçlarla kullanılması da mümkün olacak.

Asus, geçtiğimiz yaz tablet ve dizüstü bilgisayar olmak üzere ikisi bir arada formuyla kullanılabilen ZenBook Flip UX360 isimli modelini piyasaya sürmüştü. Gücünü Intel Core M işlemciden ve 8 GB’a kadar arttırılabilen RAM’den alan bilgisayar sağladığı çok amaçlı kullanım sayesinde beğenileri toplamıştı. Şimdi ise Asus‘un benzer konseptte yeni bir bilgisayar tanıtacağına dair haberler geldi. Notebook Italia isimli blog üzerinden ZenFlip UX370‘e ait ilk görüntüler sızdırıldı. Görüntülerde en çok dikkat çeken nokta ise Asus‘un ZenBook Flip UX360 isimli modelinden sonra ZenFlip ismini kullanması oldu. Ayrıca görüntülerde bu yeni cihaz ile birlikte Vivobook S ve Vivobook Pro da yer alıyor. Görselleri sızdırılan ürünlerin tanıtımının ise 2017 yılının ilk çeyreğinde gerçekleşmesi bekleniyor.

Yeni bilgisayar Asus ZenFlip UX370 hakkında sızdırılan görüntü haricinde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Cihazın teknik özellikleri merakla bekleniyor.

 

 

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler