Asus ZN240 ile Kasa Derdinden Kurtulun

Ceplerimize kadar küçülen bilgisayarlar, artık çok farklı boyutlarda ve şekillerde kullanım imkanı sunuyor. ZN240 modelli ürün ile hiç kasa ile uğraşmadan hepsi bir arada bir bilgisayara sahip olmak ister misiniz? Orta sekmente hitap edecek olan bu bilgisayar, kablo karmaşasından ve yer kaplama sorunundan sizi kurtarıyor ve oldukça basit bir deneyim sunuyor.

Zen Ailesinin Yeni Ürünü

Telefon ve bilgisayarlar ile başarılı bir girişimi olan Asus Zen ailesine hepsi bir arada bir bilgisayar eklendi. Zen AiO ZN240 ismi ile tanıtılan bu ürün tam tamına 23.8 inç boyutlarında bir ekrana sahip. Tüm donanımların monitör üzerinde geldiği bu ürün için yapmanız gereken tek şey, güç kablosunu ve klavye – fare ikilisini bağlamaktadır. Artık bilgisayarınız kullanılabilir bir halde!

Şık tasarıma sahip olan Zen AiO ZN240 renk seçenekleri arasında buz altını ve Kuarz Grisi bulunuyor. Daha başka renkler gelecek mi bilinmez ama bu iki renk şimdiden cihazı güzel bir tasarıma sokmuş diyebiliriz.

Yeni Nesil ve Son Teknoloji

Cihazın orta sekmentli bir ürün olduğunu söylemiştik. Aslında bu sınıflandırma, son teknoloji baz alınarak yapılmış bir yorum. Oldukça güçlü donanıma ve yeterli özelliklerle gelen cihaz, oyun anlamında da size keyif sunacak yapıya sahip. Gündelik kullanım haricinde giriş seviyesinde tasarım yapmanıza olana sunacak olan cihaz, beklentilerinizi karşılayacağını düşünüyoruz. Keza 6. Nesil işlemci, DDR4 teknolojisine sahip Ram ve MX seviyesinde ekran kartı ile geliyor.

1467044506_zenaiozn24007

Zen AiO ZN240 Teknik Özellikleri

Cihaz üzerinde 3.1 USB Gen 2 Type-A portundan 2 tane bulunuyor. Bu portlar 10 Gbps hızında veri aktarımını destekliyor. 4 Tanede Normal USB 2.0 port bulunuyor. Cihaz üzerinde HDMI çıkışı ve haricen kart okuyucu bulunuyor. Zen ailesine sunulan bulut hizmetleriyle de diğer cihazlarınızla bilgiler paylaşabiliyor ve çeşitli içerikler oynatma seçeneğiniz bulunuyor.

Cihaz İncelemesi:

  • 23.8 inç boyutlarında 1080p kalitede ekran
  • İntel Core i6 6200U İşlemci
  • 2 Soket halinde 4 GB DDR4 RAM
  • 2.5’ boyutlarında 5400 RPM 2TB HDD
  • Windows 10 İşletim Sistemi
  • NVIDIA GeForce 940MX Ekran kartı
  • Zen Kablosuz Maus ve Fare
  • 2 x 3W hoparlör ve 1 MP 720P Kamera

Zen AiO ZN240 fiyatı ise Eylül ayında satışa çıkması beklenen ürünün tavsiye edilen fiyatı 4.250 TL civarında olacağı açıklandı.

Popüler Haberler

İlgili Haberler