ASUS ZenWatch 3 İçin Yeni Görselde Geldi

Akıllı telefon pazarında kendisini kanıtlamayı başarmış olan Asus, bunun dışında bilgisayarlarıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştı. Teknoloji dünyasının en çok aranan markalarından biri olarak da bilinen Asus elde ettiği başarıyla beraber giyilebilir teknoloji ürünleri alanında da yeni çözümler sunmaya başladı. Akıllı teknolojilerini her geçen gün biraz daha geliştiren Asus, son olarak ise yeni akıllı saatlerini duyurdu. Daha önce yayınlanan ASUS ZenWatch serileriyle de bu alanda oldukça başarı elde eden Asus, söz konusu akıllı saat teknolojilerini de genişletmeye hazırlanıyor. Zira dev marka şimdilerde ise ASUS ZenWatch 3 ile piyasaya çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Tasarım Ortaya Çıktı

Bu noktada yeni saatlere ilişkin tasarımında yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladığını söylemek gerekiyor. Ortaya çıkan ilk tasarıma göre daha önce Samsung akıllı saatler gibi oval olması beklenen tasarımın son görselle beraber tam olarak oval olmayacağı da belirtiliyor. Bu noktada doğrudan ASUS ZenWatch 3 yazısıyla beraber ekranlara yansıyan yeniş görüntülerle beraber saatin tam olarak oval olmayacağı da otaya çıktı. Genel olarak dairesel hatlara sahip olsa da keskin hatları da olduğu gözlerden kaçmayan saatin söz konusu yeniliğiyle beraber sisteminin de değişeceği iddia ediliyor.

Henüz Teknik Özellikleri Hakkında Detay Yok

Bununla beraber akıllı saatlerin yeni serisinin yeni bazı sistemler barındıracağı da belirtiliyor. Geliştirilmiş işletim sistemi ve ekstra sensörler içereceği de bilinen akıllı saatlerin tüm bu özelliklerinin detaylarının neler olacağı konusunda ise net bir bilgi bulunmuyor. Fakat yakın zamanda ASUS ZenWatch 3 içinde Asus’un yeni bir tanıtım yapması ve yapılan bu tanıtımla beraber tüm özelliklerinde ortaya çıkması bekleniyor. Şuan için ise teknik özellikler konusunda belli olan tek detay ise yeni saatlerin hem telefonla tam uyumlu olarak hem de telefonlardan bağımsız olarak çalışabilecek olması. Bunun dışında kalan detayların ise zamanla paylaşılması bekleniyor.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler