Asus Zenfone 3 Max ve Asus Zenfone 3 Laser Sizlerle!

Ünlü Teknoloji markası Asus, yaptığı Zen atılımı ile ortaya çıkardığı birçok teknoloji ailesinde önemli işler yapmayı başarmış görünüyor. Özellikle akıllı telefon ailesi olan Asus Zenfone ürünleri; ülkemizde ve dünya üzerinde büyük ilgi gördü. İşte en son çıkması beklenen Asus Zenfone 3 ailesi üyelerinden yeni bir haber mevcut. Beklene bu telefon ailesinin yeni üyeleri; Vietnam’da gerçekleşen etkinlikte tanıtıldı. İşte Asus Zenfone 3 Max ve Asus Zenfone 3 Laser üyeleri;

Tam anlamıyla orta segmente hitap eden Asus Zenfone 3 ailesi, içerisinde amiral gemisi düzeyinde cihazda bulundurduğunu hatırlatalım. Asus, her kitleye hitap edecek, orta seviye özelliklere sahip ve uygun fiyata cihaz üretmesiyle, oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle çıkardığı bu özel modeller ile bazı alanlarda güçlü kabiliyete sahip olan cihazlar; her kullanıcının kendi amacına uygun telefon seçmesini sağlıyor. Hem de fiyat performans seviyesinde bir ücret ödeyerek!

zenfone 3 max press event

Zenfone 3 Max Tanıtımı

Asus’un ilk çıkardığı Zenfone Max modelinde 5000 mAh batarya bulunurken; şimdiki Zenfone 3 MAX cihazında tercih edilen batarya boyutu 4100 mAh olarak güncellenmiş. 5.2 inç boyutlarında Full HD IPS ekran olan bu cihaz, son zamanların trendi olan 2.5D bombeli kenarlar ile geliyor.

Cihaz üzerinde 3 GB RAM ve 32 GB depolama arabirimi bulunuyor. Cihazın en güzel özelliklerinden birisi ise başka cihazları şarj edebilme kabiliyetinin olması! Evet Zenfone 3 Max adeta bir pawerbank görevi görüyor!

zenfone 3 max press event

Zenfone 3 Laser Tanıtımı

Asus Zenfone 3 MAX cihazındaki gibi 2.5D bombeli kenarlarla gelen bu cihazın ekran boyutu 5.5. inç olup; Full HD IPS ekrana sahip olacak. Bu cihazda ön plana olan şeylerden birisi 4 GB RAM ile geliyor olması. Ayrıca depolama arabirimi olarak ise 32 GB bir bellek tercih edilmiş.

Cihazın bir diğer önemli özelliği ise ultra hızlı laser otofokus teknolojisinin bulunması. Bu teknoloji; arka tarafta 13 MP özel kamera için geçerli. Her iki cihazda da parmak izi sensörleri gibi teknolojilerin bulunduğunu da hatırlatalım.

Şuan için Türkiye pazarında satış konusu gündeme gelmedi. Ancak yakın zamanda bu ürünlerin Türkiye pazarında satılması konusunda açıklamalar yapılması bekleniyor. Ayrıca Zenfone 3 Max fiyatı ve Zenfone 3 laser fiyatı; tahminen 850 TL ile 1250 TL arasında olması muhtemel konulardan birisi.

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler