Asus Zenfone 3 Laser Modelinin Fiyatları Açıklandı

Asus’un akıllı telefon pazarındaki temsilcilerinden biri olarak bilinen Zenfone serisi markanın bu alanda kendisine hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesi oluşturmasını sağladı. Özellikle son dönemde ardı ardına sürekli yeni Zenfone serilerini pazara sunması ile beraber hem satış hem de kullanıcı sayılarını bir hayli arttıran Asus’un her bütçeye göre farklı akıllı telefon modelleri üretme stratejisi beklenen başarıyı da elde etmiş gibi gözüküyor. Öyle ki teknoloji devinin beklenen satış rakamlarını elde etmesinin yanı sıra sürekli yeni modellerini de piyasaya sürmesi aslında bu durumu kanıtlar nitelikte. Zenfone 3 Laser serisi de bunlardan biri olmuştu. Bu noktada son olarak CES 2017 fuarında birçok ürün tanıtan markanın Zenfone 3 Laser serisi içinde satış desteğini attıracağı belirtilmişti.

Orta Segmentin Yeni Üyesi

Akıllı telefonların orta segment sınıfına dahil olacak olan Zenfone 3 Laser modelinin özellikleri de yine ideal bir orta sınıfı özellikleri. Snapdragon 430 serisi işlemcilerle beraber gelecek olan seri bununla beraber içerisinde 2 GB Ram miktarı ve 32 GB hafıza değeri ile beraber geliyor.

Zenfone 3 Laser

Genel olarak yüksek kapasiteli pilleri ile beğeni toplayan serinin Zenfone 3 Laser modelinin pil kapasitesi ise 3000 mAh olarak açıklanmış durumda. Pil kapasitesi konusunda da oldukça olumlu sonuçlar vereceği düşünülen akıllı telefon serisinin ülkemizde de satışa çıkmaya başlayacağı da açıklanmıştı.

Zenfone 3 Laser Satış Fiyatı Açıklandı

Bununla beraber serinin ülkemiz için satışa çıkacağının açıklanması ile beraber serinin ülkemizde ne kadar fiyat aralığı ile yayınlanacağı da ortaya çıktı. Yapılan tanıtımlarla beraber ortaya çıkan satış rakamlarının sonrasında ise telefonun ülkemizde 1.299 TL rakamıyla satışa çıkacağı belirtildi. Özellikle Zenfone 3 Laser serisinin rakiplerinden biraz daha düşük bir fiyat aralığı sunması ise markanın orta segment için de en çok tercih edilen ürünlerden biri olacağını gösteriyor.

Tabi bununla beraber henüz Asus tarafından da satış beklentileri açıklanmış değil. Satış beklentilerinin de açıklanmasının ardından telefonun ülkemizde ne kadar beğeni toplayacağı yönünde daha fazla yorum yapılabilecek gibi. Bunun dışında markanın yeni seri telefonları içinde çalışma içerisinde olduğu belirtiliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler