Apple watchOS 3 Özellikleri Dikkat Çekiyor

Apple akıllı saatlerinde kullanılan işletim sisteminin yeni versiyonu geliyor. Apple WatchOS 3 adıyla kullanıma sunulacak olan yeni işletim sisteminin sahip olacağı özelliklerle büyük bir beğeni toplayacağı ifade ediliyor. Apple tarafından ilk kez yeni işletim sisteminin ön izlemesi sunuldu ve önemli ipuçları ortaya çıkıyor.

Daha Hızlı ve Daha Basit WatchOS 3

Performans olarak büyük oranda geliştirilen Apple WatchOS 3 işletim sistemi ayrıca yepyeni bir iletişim yöntemiyle de dikkatleri üzerine çekecek. watchOS 3 işletim sisteminin özellikle mesajlaşma konusunda güçlendirildiği ve mesajlaşırken kişilerin kendini ifade etmesi oldukça pratik bir hale getirildiğinin altı çiziliyor.

Yeni Karalama Özelliği

watchOS 3 işletim sistemiyle birlikte yeni karalama özelliğinin getirildiği ve kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde yazı yazılmasına izin veriliyor. Akıllı saatin ekranına el hareketleriyle karalanan harfler işletim sistemi aracılığıyla kolaylıkla metne çevrilebilmektedir.

Akıllı saat teknolojisinin de lideri olarak kabul edilen Apple markasının yeni WatchOS 3 işletim sistemiyle daha çok ilgi görmesi bekleniyor. Güncellemenin ne zaman sunulacağı ile ilgili olarak ise her hangi bir açıklama yapılmadı.

Popüler Haberler

İlgili Haberler