Apple iPhone Pro Modelini Çıkaracak Mı?

2016 yılına kadar sürekli olarak her yıl bir modeli satışa sunan Apple bu yıl içerisinde iPhone 5SE ve iPhone 6S, 6S Plus modellerini piyasaya sürdü. Akıllı telefon pazarında Apple haricinde heme her marka yıl içerisinde farklı özelliklere sahip birçok modeli satışa sunmaktadır.

Bu yıl attığı adımlarla birlikte Apple’ın da rakip modellerin stratejisine kaymaya başladığı dikkatlerden kaçmıyor. iPhone 5SE modelinde olduğu gibi standart iPhone 7 serisinin yanında Apple tarafından yeni bir iPhone üzerinde çalışmaların yapıldığı ifade ediliyor.

Üst Düzey Bir iPhone Modeli Geliyor

Apple’a yakınlığıyla bilinen haber kaynaklarından alınan son bilgilere göre Apple tarafından üst düzey bir iPhone modeli üzerinde çalışmaların yapıldığı yeni modelin iPhone Pro model adıyla satışa sunulacağı iddia ediliyor.

iPhone Pro İçin Beklenen Teknik Özellikler

Apple iPad Pro modelinden ilham alındığı ifade edilen cihazda Smart Connector teknolojisinin yer alacağı belirtilirken 3GB RAM, 24 MP arka kamera, kulaklık girişi olmayan tasarım, suya ve toza karşı dayanıklılık gibi dikkat çekici özelliklere sahip olması bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler