Anker Soundcore Frames: Yerleşik Hoparlörlere Sahip Gözlük Tanıtıldı!

Anker tarafından geliştirilen Soundcore çerçeveler, yerleşik hoparlöre sahip ve istenildiğinde sapları değişebiliyor.

Anker Soundcore Çerçevelerinde, Mart ayında tanıtılan Razer Anzu akıllı gözlüklere benzer şekilde yerleşik hoparlörler bulunuyor. Ayrıca Anker, 10 farklı tasarım seçeneği de sunuyor.

Anker Soundcore Frames; iOS ve Android akıllı telefonlar ile kablosuz olarak bağlantı kurabiliyor. Böylece ürün müzik çalabilen bir gözlük halini alıyor. Söylendiği göre müziği çoğu kişi dışarıdan duyamıyor. Ancak yine de yüksek seviyelerde ses dışarıya çıkacaktır.

Anker, Soundcore Çerçevelerini yaklaşık 200 dolarlık bir fiyat etiketi ile satışa çıkarttı. Ayrıca bazı modellerde, UV ışınlarını veya mavi ışık filtrelerini engelleyen polarize lenslere sahip çerçeveleri yaklaşık 50 dolara satacak. Bunun yanında numaralı gözlük camları ile beraber de kullanılabilecek.

Anker, gözlüklerin OpenSurround deneyimi için dört hoparlöre sahip olduğunu açıklıyor. Ayrıca çağrı sırasında ortam gürültüsünü engellemek için gürültü azaltma algoritması içeren iki mikrofon bulunuyor. Bunun yanında 5.5 saatlik pil ömrüne sahip ve IPX4 suya dayanıklı olarak derecelendirilmiş.

Popüler Haberler

İlgili Haberler