ANC Özellikli LG Tone Free Kulaklıklar, Kendi Kendini Temizliyor

LG artık akıllı telefon üretmiyor ama telefonlar için aksesuar üretmeye ve yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Yeni kablosuz kulaklıklar FP8 modelinden sonra TWS serisine FP9 ve FP5 olarak ekleniyor.

LG FP9 ve FP8 modellerinde, kulak uçlarını temizlemek ve sterilize etmek ve kullanıcının kulaklarında olası bakteriyel enfeksiyonu önlemek için kullanılan LED UV ışığına sahip bir şarj kutusu sunuluyor. UVnano şarj kutusu ile sadece beş dakikalık şarjla kulaklıkların hoparlör ağındaki bakterileri %99,9 oranında azaltıyor.

Yeni kablosuz kulakiçi kulaklıklar; daha kısa bir gövde, IPX4 koruması, Aktif Gürültü Önleme gibi özellikler sunuyorlar. Kulaklıklar, Meridian Audio özelliği ile her yönden gelen sesi simüle ederek daha sürükleyici bir ses deneyimi sunuyor. Ayrıca, sesi artıran 3D Sound Stage adlı bir yazılım geliştirmesi de içeriyor.

LG Tone Free FP9 modeli, ANC özelliği kapalı iken her şarjda 10 saate kadar çalışıyor ve şarj kutusu ile pil ömrü 14 saate kadar uzatılabiliyor. Böylelikle 24 saate kadar pil ömrü sunulmuş oluyor. Ayrıca hızlı şarj özelliği ile 5 dakikalık şarjla, 1 saatlik dinleme süresi sağlanıyor.

Fiyatları henüz belli olmayan kulaklıklar; Kömür Siyahı, İnci Beyazı ve Haze Altın gibi renkler ile pazarlanacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler