Beklenen WatchOS 3.2 Beta 1 Sonunda Yayınlandı

Apple’ın son işletim sistemi güncellemeleri ile beraber teknoloji devi birçok yeni özelliği kullanıcılara sunmuştu. İlk olarak tabi ki Apple’ın akıllı telefon serisi iPhone güncellemelerle beraber öne çıkmış ve iOS 10.3 ile birçok yeni özelliğin telefonlara dahil olacağı da ortaya çıkmıştı. iPhone serisi için birçok yenilik getireceği ortaya çıkan iOS 10.3 güncellemesiyle beraber beklenen bir özellik hakkında da yeni gelişmeler yaşanmıştı. İlk güncelleme duyurulduğu andan bu yana ilgi çeken tiyatro modunun Apple’ın akıllı telefonlarına da dahil edileceği belirtiliyordu fakat yeni güncelleme sonrasında böyle bir durum olmadığı da ortaya çıkmıştı. Yeni modun WatchOS 3.2 beta 1 sürümüyle beraber geleceği ve akıllı saatlerinin olacağı da böylelikle ortaya çıkmıştı.

Akıllı Saatlerde WatchOS 3.2 beta 1 İle Tiyatro Modu

Fakat bir türlü WatchOS 3.2 beta 1 güncellemesini görmemiştik. Geciken güncelleme ise sonunda Apple’ın gece verdiği haber ile beraber yayınlandı. Yayınlanan yeni güncelleme sonrasında Apple’ın akıllı saatleri için de sonunda tiyatro modu yayınlanmış oldu. WatchOS 3.2 beta 1 sürümü şu an için sadece geliştiriciler için de yayınlanan bir sürüm olarak karşımıza çıkıyor bunu da belirterek söz konusu mod ile ne gibi özelliklerin geldiğinden bahsedelim.

WatchOS 3.2 Beta 1

WatchOS 3.2 beta 1 geliştirici sürümünden sonra netlik kazanan mod ile beraber artık Apple Watch serisi akıllı saatlerinizde çok daha yüksek bir kontrol sağlamak mümkün oluyor. Artık kolunuzu oynattığınızda saatin uyanıp uyanmayacağını belirleyebiliyorsunuz. Bunun dışında saatin bildirimlerde de nasıl davranacağını seçebiliyorsunuz.

iPhone Serisine Gelir Mi?

Apple Watch serisi akıllı saatlerinin ekran parlaklık ayarlarının tam olarak kullanıcı kontrolüne verileceği ve saatin uyanma ayarlarının da nasıl olacağının kullanıcıların elinde olacağı yeni güncellemenin iPhone akıllı telefonlarına da farklı bir şekilde uyarlanabileceği iddiaları gündeme gelmeye başladı.

Fakat WatchOS 3.2 beta 1 sürümüyle beraber ortaya çıkan yeni özelliğin şu an iPhone serilerine ne gibi farklılıklarla beraber entegre edileceği de henüz bilinmiyor. Bakalım ne gibi bir farklılık ve ne gibi bir sistem kullanıcıların karşısına çıkacak. Bunun için Apple’ın yeni güncellemelerini beklemek gerek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler