8 GB Ramli İlk Telefon Geliyor

Akıllı telefon teknolojisi hemen her gün gelişmeye devam ediyor. Her ne kadar başta sadece Samsung, Apple gibi dev firmalar tarafından üretilen akıllı telefon modellerini görmüş olsak da son dönemde bu alanda adı duyulan firma sayısının sürekli olarak artmaya başladığı da bir gerçek. Özellikle son iki yıl içerisinde bu alanda hizmet veren firma sayısının da epey bir artmaya başladığını da söylemek mümkün. Özellikle Çinli teknoloji devlerinin de yarışa dahil olmasıyla beraber sürekli olarak yeni akıllı telefon modellerini de görmeye başladık. 4 GB Ramli modeller, 6 GB Ramli üst segment akıllı telefonlar derken artık sektörde bir ilke de imza atılmaya hazırlanıyor. Zira son gelen haberle beraber LeEco firmasının bu alanda bir ilk imza atarak 8 GB Ramli akıllı telefonu çıkarmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

LeEco Le 2S Geliyor

Kısa süre önce sadece adı ile bilinen telefonun artık resmileştiğini de yapılan haberlerle beraber görmeye başladık. Zira LeEco firması tarafından geliştirilen ve adeta performans canavarı olacağı belirtilen telefonu ilk özellikleri ve resimleri de internete düştü. Yapılan paylaşımla beraber telefonun ekran boyutu ve bazı özelliklerinin de kesinleştiği ortaya çıktı. Kesinleşen ilk özellik ise telefonun 8 GB Ram içeren ilk model olacağı oldu. 8 GB Ram bellek ile beraber ise telefonda yeni nesil mobil işlemci olarak tanıtılan Snapdragon 861 serisi işlemcilere yer verileceği de açıklandı. Sadece bu özellikleri bile oldukça üst düzey bir telefon olarak piyasaya çıkacağını kanıtlayan LeEco’nun belli olan tek detayları da bunlarla sınırlı olmadığını da belirtelim.

5.5 İnç Ekran

Ekran özellikleri de verilen görselle beraber ortaya çıkan telefonun kullanacağı ekran boyutunun ise 5.5 inç olacağını da belirtelim. Bunun dışında henüz telefonun çözünürlük desteğinin ne derece yüksek olacağı da bilinmiyor. Fakat hemen belirtelim şuan için telefonun sadece Çin bölgesinde yayınlanacağı ve Avrupa için de yayının yapılmayacağı da kesin olarak açıklandı.

Popüler Haberler

İlgili Haberler