Dünyanın En Küçük Leke Gidericisi Haier Codo

Nano teknolojisinde yaşanan gelişmeler artık hemen her alanı etkilemeye başladı. Eskiden çok daha büyük, çok daha yer kaplayan birçok ürün nano teknolojisinde gerçekleşen yenilikler sayesinde artık sadece bir kalem boyutuna kadar indirilebiliyor. Nano teknolojinin getirdiği bu nimetler arasında bilgisayarlar akıllı telefonlar, tabletler derken şimdilerde ise ev eşyaları bu alanda değişime uğrayan ürünler haline gelmeye başladı. İşte bu ürünlerden birisi de mini çamaşır makinesi Haier Codo. Anlık kazalar için müthiş bir çözüm sunan Haier Codo aslında tam anlamıyla bir çamaşır makinesi değil. Zira aslında Haier Codo’nun amacı bölgesel küçük lekeleri anında temizlemek.

Kalınlığı Sadece 40 mm

Haier Codo’nun diğer temizleme ürünlerinden ayrılmasını sağlayan en büyük neden ise boyutu. Sadece bir el boyutunda olan ürünün taşınmasına kolaylık sağlayan kalınlığının da 40 mm limitinde tutulması sayesinde aslında cebe bile rahatlıkla sığabilecek bir yapıya sahip. Boyutu sayesinde kolaylıkla taşınabilen ürünün rakiplerinden ayrılmasının en büyük nedeni olan boyutunun yanı sıra kullanım kolaylığı. Zira Haier Codo sadece birkaç hareketle kullanıma geçirile biliniyor. Yapmanız gereken sadece 10 mm olarak belirlenmiş su kartuşunu doldurmak. Su kartuşunu doldurmanızın ardından Haier Codo’yu kullanabiliyorsunuz.

Harici Bir Bataryaya İhtiyaç Yok

Dediğimiz gibi ürünün en büyük ayrıcalığı portatif taşınılabilir bir ürün olması. Haliyle taşınabilir ürün olduğu için Haier Codo, ekstra şarj ve bataryaya ihtiyaç duymuyor. Bunun yerine sadece pil kullanarak ürünü çalıştırabiliyorsunuz. Bölgesel olarak lekeleri temizlemek için yapmanız gereken ise öncelikle 10 mm su haznesini doldurmanız, ardından cihazın pilleri takmanız ve cihazın üzerinde bulunan kapatıp açma tuşunu aktif etmeniz. Leke olan yüzeyin altına yumuşak bir ürün koyarak doğrudan lekenin üzerine bastırmanız yeterli oluyor. Yaklaşık 30 saniye içerisinde leke temizlenmiş oluyor. Fakat tüm bu işlemler öncesinde ürünün ekstra bir deterjan bölmesi olmadığı için lekeye sizin ekstra deterjan sürmeniz gerekiyor. Tüm bunlarla beraber Haier Codo ürününün piyasa satış fiyatının da 180 ile 210 TL arasında olduğunu da belirtelim.

Popüler Haberler

İlgili Haberler